Elele Derneği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
ISPARTA

22 Eylül 2020

GİZEMLİ DÜNYA ARALANDI
   Anasayfa > Projeler >> GİZEMLİ DÜNYA ARALANDI
20 Mayıs 2019 - Pazartesi

Bilinçaltı Eğitim Uzmanı Murat Başaran Isparta’ya geldi. Enerji Uzmanı Emine Görmez ve Derya Gökdal ile El Ele Derneği Başkanı Canan Aydın’ın organizasyonu sonucu Ispartalı kadınlarla buluşan Murat Başaran, gizemli bilinçaltı dünyasını aralandı. Toplumda ve kişisel yaşantıda iletişimin önemine işaret edildi.

Toplumun her kesimine faydalı etkinlikler yapmayı kendine görev sayan El Ele Derneği, bu kez bilinçaltını araladı. Ülke genelinde hem kitlesi hem de ulaştığı kurum ve kuruluş sayısını her geçen gün artıran Murat Başaran’ın bu kez durağı Isparta oldu. El Ele Derneği Gül Köşkü’nde kadınları bir araya getiren Murat Başaran, bilinçaltı dili çözülmeden hiçbir canlı ile sağlıklı bir şekilde iletişime geçilemeyeceğini söyledi.

Murat Başaran, “Bilinçaltı, geleceğiniz, alışkanlık haline getirdiğiniz düşüncelerinizin sonucudur. Düşüncelerinizi değiştirerek geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Kozmik Bilinçaltı Dili ve Mucize Ötesi Eğitimiyle geleceğinizi şekillendirmeyi öğrenin.

Bilinçaltınızın dilini çözmediğiniz sürece ne kendinizle nede evrendeki hiçbir canlıyla sağlıklı iletişime geçemezsiniz. Gerek ruhsal gerek fiziksel tüm problemi çözebilmek ve mucize ötesi bir hayata geçmek için onun bilinçaltı nedenini görebilmek gerekir. Ancak genellikle kişi bu sorunlara yüzeysel çözümlerle cevap aramakta eğitimden eğitime koşarak bilinçaltında yine olmadı kodunu yüklemekte ve tahmin edeceğiniz gibi bu çözümler genellikle işe yaramamaktadır.

İşin daha da kötü tarafı siz aynı yöntemleri tekrarladıkça, sorun çözümlenmediği gibi başarısız bu girişimlerle sorun kronikleşecek ve bilinçaltınızda kalıcı etkiler bırakacaktır.

Murat Başaran’ın yapmış olduğu araştırmalar, birebir sohbetler, Türk ve Dünya üzerindeki birçok uzman eğitmen ve bilim dünyasının kabul ettiği üstatlardan yüz yüze olarak aldığı bilgi, eğitim, deneyim ve kitaplarından yola çıkarak geliştirmiş olduğu bu sistem sayesinde; Kadim semboller, kuantum teknikleri, sufilerin terapileri, günümüzün yaşayan ve mitolojik rehber hayvanlar ile yapacağınız bu çalışmada problemi önce bilinç altınızda keşfedecek ve daha sonra da kişinin frekansını yükseltmek suretiyle dönüştürüp çözüme ulaştırabileceksiniz.

Yöntemi, her türlü sorununuz ve probleminiz ve gerçekleştirmek istediğiniz hayat tarzınız için kullanabileceksiniz.

Bu yöntemi şimdiye kadar almış olduğunuz tüm eğitimlere ekleyip hızlı çözümler elde edebilir, danışanınızın tüm sorunlarına kısa sürede cevap verebilirsiniz. Bu sistem sayesinde hem kendinize hem çevrenize yardımcı olmakla kalmayıp, eğitimci kadromuza dahil olup meslek haline dönüştürebilir Eğitmen olarak tüm dünyada eğitim verebilirsiniz.

Rehber Hayvanlardan ve kadim sembollerden yararlanarak önce probleminizin derinlerde yatan nedenini belirleyecek ve daha sonra “öğrendiğiniz Kozmik bilinçaltı dili ve Mitolojik Rehberleriniz Anka, Unikorn, Ejderha ve Pegasus‘un bilgelikleri ve enerjileriyle onu çözümleyeceksiniz” dedi.

Etkinliğe katılanlara çeşitli testler uygulandı ve sonunda karşılıklı soru cevap yapıldı.

Twitter
Bir Fikrim Var !
Facebook